NRP Eğitimi Yapıldı

Tarih : 26.11.2018

2018 yılının 5. Yenidoğan Canlandırma Uygulayıcı Kursu 20-21-22 Kasım 2018 Tarihlerinde Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Eğitim ve Araştırma Merkezi Seyhan Yerleşkesi Eğitim Salonlarında düzenlendi. Kursu başarıyla tamamlayan 24 Hekim Dışı Sağlık Personeli sertifika almaya hak kazandı. Türkiye'de bu eğitimlerle 64800'den fazla sağlık personeli NRP eğitimini almış oldu.

 

Eğitimde; Prof.Dr. Mehmet SATAR, Prof.Dr. Hande GÜLCAN, Prof.Dr. Cüneyt EVRÜKE, Prof.Dr. Esra ÇALIŞKAN, Doç.Dr. Bilin ÇETİNKAYA, Doç.Dr. Birgin TÖRER, Uzm.Dr.Serap BANAK, Ünsal BOZKURT, Zülfiye TOPARLI ve Kurs Sorumlusu olarak Adana Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. A. Tanju ALTUNSU görev aldı.

 

Kapanış töreninde kursu başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları Adana Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. A. Tanju ALTUNSU, Prof.Dr. Hande GÜLCAN, Prof.Dr. Esra ÇALIŞKAN, Doç.Dr. Bilin ÇETİNKAYA, Doç.Dr. Birgin TÖRER, Uzm.Dr. Serap BANAK ve Çocuk Ergen Kadın ve Üreme Sağlığı Biriminde görevli Hamide TOKCAN tarafından verildi.

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM