Direkt Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı Hk.

Tarih : 23.11.2018

İstanbul İlinde Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı gerçekleştirilecektir. Eğitim 21 Ocak 2019 tarihinde başlayarak 20+2 iş günü sürecektir.
 
Eğitime,
 
Kan Bağış Merkezinde çalışan/çalışacak olan Pratisyen Hekimler ile Kan Hizmet Birimlerinde Flebotomist olarak çalışan/çalışacak olan personel kabul edilecektir.
 
Söz konusu eğitime katılmak isteyen ve Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Eğitim Standartları' nın 6. maddesindeki katılımcı niteliklerine haiz olan çalışanların ekte yer alan Başvuru Formu' nu eksiksiz doldurduktan sonra diplomasının ön ve arka yüz fotokopisini ekleyerek 26 Kasım 2018-4 Ocak 2019 tarihleri arasında kurumları aracılığıyla İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir.
 
 
 
 

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünce 21.01.2019 tarihinde başlayacak olan ‘’Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı" yapılması planlamıştır. Söz konusu eğitime katılmak isteyenlerin Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Standartlarının 6. maddesindeki katılımcı niteliklerine haiz olması ve duyuru ekinde yer alan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak diploma ön ve arka yüzü fotokopisi ile birlikte 26.11.2018 ile 04.01.2019 tarihleri arasında kurumları aracılığıyla İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir. 
-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM