NRP Eğitimi Yapıldı

Tarih : 31.10.2018

2018 yılının 4. Yenidoğan Canlandırma Uygulayıcı Kursu 24-25-26 Ekim 2018 tarihlerinde Çukurova Devlet Hastanesi Eğitim Salonlarında düzenlendi. Kursu başarıyla tamamlayan ilimizde doğum yaptırılan kurum ve kuruluşlarda görev yapan 22 Hekim ve 22 Hekim Dışı Sağlık Personeli sertifika almaya hak kazandı. Türkiye'de bu eğitimlerle 64000'den fazla sağlık personeli NRP eğitimini almış oldu.
 
 
Eğitimde; Prof.Dr. Mehmet SATAR, Prof.Dr. Nejat NARLI, Prof.Dr. Hacer YAPICIOĞLU YILDIZDAŞ, Prof.Dr. Cüneyt EVRÜKE, Doç.Dr. Ferda ÖZLÜ, Doç.Dr. Bilin ÇETİNKAYA, Doç.Dr. Birgin TÖRER, Uzm.Dr. Pelin SEYHAN GÜLEN, Uzm.Dr. Kurthan MERT, Uzm.Dr.Serap BANAK, Ayşe ŞENOĞLU, Ünsal BOZKURT, Adana İl Sağlık Müdürlüğü Çocuk, Ergen,Kadın ve Üreme Sağlığı Birim Sorumlusu Dr. Çiğdem ÇALIŞKAN ve Kurs Sorumlusu olarak Adana Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. A. Tanju ALTUNSU görev aldı.
 
 
Kapanış töreninde kursu başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları Adana Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. A. Tanju ALTUNSU, Çocuk Ergen Kadın ve Üreme Sağlığı Birim Sorumlusu Dr. Çiğdem ÇALIŞKAN, Ünsal BOZKURT, Ayşe ŞENOĞLU ve Çocuk Ergen Kadın ve Üreme Sağlığı Biriminde görevli Hamide TOKCAN tarafından verildi.
 
 

 

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM