Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, Adana Şehir Hastanesi'nde İncelemelerde Bulundu

Tarih : 13.11.2017

Bakanımız Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, akşam saatlerinde ilimize gelerek bir dizi inceleme ve ziyarette bulundu.
 
Bakanımız  Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN kendisini karşılayan Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Adana Milletvekili Sayın Fatma Güldemet SARI, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ahmet ÖZER ve sağlık kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte Adana Şehir Hastanesi’nde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunarak  hastaları ziyaret etti. 
 
İnceleme ve ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Bakanımız Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, Mersin'deki Şehir Hastanesi’ni gezdiğini, Adana'daki Şehir Hastanesi’nde de özelikle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini görmek istediğini kaydetti.
 
Bu hastanelerin çok üstün standartta hastaneler olduğunu ifade eden Bakanımız  Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, "Milletimiz her şeyin en güzeline layık. Böyle güzel hastaneleri milletimizin hizmetine sunmaktan onur duyuyoruz. AK Parti iktidarının yüz akı, başarılı hizmetleridir. Önümüzdeki dönemde ülke genelinde 30'a ulaşacak olan şehir hastanelerinin güzel örneklerini bu iki vilayetimiz yan yana yaşıyor.  Halkımız da buralardaki sunulan güzel hizmeti gerçekten sahiplenmiş, memnuniyet çok yüksek. Biz de bundan mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.
 
Adana Şehir Hastanesi'nin resmi açılış tarihinin henüz belli olmadığını, ancak yakın zamanda açılışın gerçekleştirileceğini sözlerine ekleyen Bakanımız  Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, incelemeleri ve açıklamalarının ardından Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ ve beraberindeki heyet tarafından Ankara'ya uğurlandı.

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM