Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ Adana Şehir Hastanesinde İncelemelerde Bulundu

Tarih : 17.8.2017

Sağlık Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Prof. Dr. Eyüp Gümüş, beraberindeki heyetle birlikte yapımı tamamlanma aşamasına gelen 328 bin 820 metrekarelik alanda kurulan Bin 550 yataklı devasa entegre sağlık kampüsü Adana Şehir Hastanesi'nde son kabul öncesi incelemelerde bulundu. Sonrasında ise Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ'ı makamında ziyaret etti.
 
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, bölgenin en büyük hastanesi olma özelliği taşıyan Adana Şehir Hastanesi’nin,  tıbbi imkanları, poliklinikleri, otoparkı, yatak kapasitesi ve fiziki mekanlarıyla, vatandaşlara layık oldukları en güzel sağlık hizmeti vereceğini söyledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş’ün şahsında 328 bin 820 metrekarelik alanda kurulan Bin 550 yataklı devasa entegre sağlık kampüsünü Adana’ya kazandıran devletimize, hükümetimize ve emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
 
 

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM