Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ Yapımlarına Devam Edilen Sağlık Kuruluşlarında İncelemelerde Bulundu

Tarih : 9.8.2017

Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, yapımı hızla devam eden 200 yataklı Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Ek Binası, Seyhan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çukurova İlçe Sağlık Müdürlüğü, Seyhan Halk Sağlığı Merkezi (9 AHB'lik ASM), 112 Acil Sağlık Sağlık Hizmet İstasyonu ile Yüreğir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (50 ünite ve 5 yatak kapasiteli) inşaatlarında incelemelerde bulundu.
 
İnceleme gezileri sırasında yanında bulunan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ahmet Özer ile müteahhit firma yetkililerinden, inşaatların geldiği aşama hakkında bilgiler alan Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, söz konusu sağlık kurumlarının şartnamelerde öngörülen sürelerde bitirilmesi için gerekli özen ve hassasiyetin gösterilmesini istedi.
 
Önümüzdeki aylarda hizmete girmesi planlanan Adana Şehir Hastanesi başta olmak üzere, devletin ve hükümetin destekleriyle yapımına devam edilen sağlık kuruluşlarının hizmete girmesiyle, Adana'daki sağlık hizmetlerinin çok önemli bir ivme kazanacağına dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
 

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM