“Yılın Doktorları” Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’ı Ziyaret Etti

Tarih : 16.3.2017

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ’ı Sayın Doç. Dr. Timuçin ÇİL, Sayın Dr. Esra AKYÜREK ve Sayın Dr. Gökhan AKBIYIK makamında ziyaret etti.
 
İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ahmet ÖZER. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın Opr. Dr. İbrahim Ethem ÖZSOY, Halk Sağlığı Müdürü Sayın Dr. Alper ACİL’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Sayın Doç. Dr. Timuçin ÇİL, Sayın Dr. Esra AKYÜREK ve Sayın Dr. Gökhan AKBIYIK’a, sağlık hizmetleri ve hastalara şifa dağıtılması konusunda gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar dolayısıyla Sağlık Bakanlığı’nca  “Yılın Doktoru” seçilmelerinden dolayı tebrik etti ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
 
Konuşmasında sağlık konusunun, insan yaşamı açısından hayati bir öneme haiz olduğuna dikkat çeken ve ilimizdeki sağlık hizmetlerinde çıtayı çok daha yükseklere taşımayı hedeflediklerini belirten Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, yılın doktoru payesine layık görülen doktorların, sağlık hizmetlerindeki başarılı çalışmalarını devam ettireceklerine inandığını belirtti.

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM