Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ İl Sağlık Müdürlüğümüz İle 112 Hava Acil Ambulans Helikopter Servisinde İncelemelerde Bulundu

Tarih : 8.2.2017

Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, İl Sağlık Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan 112 Hava Acil Ambulans Helikopter Servisi ile İl Sağlık Müdürlüğümüzde incelemelerde bulundu.
 
İlk olarak 112 Hava Acil Ambulans Helikopterini inceleyen Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ'a, ambulans helikopterin pilotu tarafından, bugüne kadar gerçekleştirilen uçuş sayısı, hizmet verilen iller ve gerçekleştirilen sağlık görevleri hakkında ayrıntılı bilgiler içeren brifing verildi.
 
Ambulans helikopter pilotu ve sağlık görevlilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ daha sonra İl Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
 
İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ahmet ÖZER, Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ'a, kurumun genel yapısı, personel, araç ve gereç durumu ile gerçekleştirilen sağlık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
 
Sağlık hizmetlerinin önemine vurgu yapan Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, tüm sağlık görevlilerine teşekkür ederek daima yanımızda olduklarını belirtti ve çalışmalarımızda başarılar diledi.

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM